Jakie błędy na stronie naprawiamy?

Naprawa stron internetowych

Naprawiamy każdy rodzaj błędu na stronach internetowych. Bez względu na to czy jest to błąd wizualny, czy funkcjonalny. Rozwiążemy problemy z działaniem WordPressa i jego wtyczek, naprawimy błędy HTTP (np. 500 Internal Server Error, 401 Unauthorised, 400 Bad Request, 403 Forbidden, 404 Not Found), naprawimy błąd łączenia z bazą danych, usuniemy błędy w kodzie PHP, naprawimy błędy Javascript, a także wprowadzimy poprawki w kodzie HTML i CSS.  Ponadto usuniemy błędy przy wyświetlaniu się strony na urządzeniach mobilnych oraz rozwiążemy problemy z certyfikatem SSL ( np. Mixed Content)

Profesjonalna naprawa stron internetowych

Naprawiamy następujące rodzaje błędów na stronach:

Błędy wizualne

Naprawa błędów wizualnych, czyli widocznych gołym okiem nieprawidłowości w wyglądzie całej strony, podstrony lub elementu na stronie

Błędy funkcjonalne

Naprawa błędów powodujących nieprawidłowe działanie lub zachowanie całej strony lub niektórych elementów znajdujących się na stronie.

Błędy HTTP

Naprawimy najpopularniejsze rodzaje błędów HTTP:  500 (Internal Server Error),  400 (Bad Request), 401 (Unauthorised), 403 (Forbidden), 404 (Not Found).

Błędy email

Rozwiązujemy problemy z wysyłką wiadomości e-mail z formularzy znajdujących się na stronach WordPress.

Błędy bazy danych

Naprawiamy błąd połączenia z bazą danych, modyfikujemy wpisy w bazie danych oraz rozwiązujemy inne problemy z bazą danych.

Atrakcyjne ceny

Nie wymagamy opłat abonamentowych i podpisania rocznej umowy. U nas płacisz tylko za czas, w którym faktycznie dla Ciebie pracujemy.

Doskonała komunikacja

Szybko odpisujemy na maile, odbieramy telefony i udzielamy rzeczowych odpowiedzi. Również po wykonaniu usługi.

Szybka reakcja na zgłoszenia

Wiemy jak ważne jest przywrócenie działania strony, czy też usunięcie krytycznych błędów. W 95% przypadków naprawy wykonujemy w 24h

Co o nas mówią
Opinie klientów
img

Dziękuję za fachową pomoc i dobre rady. Jeżeli będę jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy z moim
blogiem to napewno skorzystam z Waszych usług.

Anna W.

img

Przez pięć dni próbowałem samodzielnie naprawić kilka błędów na mojej stronie i nic z tego nie wyszło. Wam cała naprawa zajęła dwie godziny.

Łukasz K.

img

Jest tak jak obiecujecie. Usługa została wykonana szybko, fachowo i niedrogo. Wreszcie
wszystko działa tak jak powinno! Dziękuję 🙂

Magda Z.